Vijesti
U Palači Lešić Dimitri je vrlo uzbudljivo. Pratite najnovija događanja vezana uz naše pripreme za otvorenje.
Novi koncept za Korčulu

Palača Lešić Dimitri smještena je u samom središtu srednjevjekovnog grada Korčule, tik uz rodnu kuću Marka Pola.
Rekonstrukcija Palače započela je u veljači 2006., a završetak je planiran za proljeće 2009. godine. Uz poštivanje najviših konzervatorskih standarda i restauraciju svih izvornih obilježja Palača će biti prenamijenjena u šest ekskluzivnih rezidencija, restoran i spa.
Interijeri rezidencija tematski su dizajnirani u stilovima pojedinih regija kojima je putovao Marko Polo na putu svile, a tema puta svile proteže se i kroz restoran i spa. Dekor svake od rezidencija jedinstven je, a sjedinjuje izvorne elemente interijera sa suvremenim dizajnom i posebno izrađenim namještajem.
Od ručno izrađenog namještaja do najnovijih tehnologija i uređaja, potpuno opremljene rezidencije nude sve što gost može poželjeti. Uz restoran i spa posebno su osmišljeni izletnički programi i ostale aktivnosti s kojima će se upotpuniti boravak gostiju u Korčuli.
Datum: 16. studenog 2007. godine